Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Chłopców

Letnia Wyprawa O&S

Letnie Wyprawy Ojców i Synów 2019

to już tradycja w naszej szkole. Na naszych wyprawach braliśmy już udział w turnieju rycerskim, badaliśmy kosmos i wyruszyliśmy na wspólną wyprawę do Australii z Tomkiem Wilmowskim.

Zbliża się kolejna wspólna wyprawa Ojców i Synów. Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy z Tomkiem Wilmowskim. Przygotujcie nogi - będziemy przemierzać dalekie kontynenty, ręce, głowę (będziemy rozwiązywać zagadki i tajemnice). Zabierzcie ze sobą pusty plecak, by pomieścić przygody, które czekają właśnie na Was!

Zapraszam na wspólną wyprawę!

www.wyprawa.edu.pl.

-------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------

Husarskie Skrzydła - wakacyjna wyprawa Ojców i Synów

-------------------------------------------------------------------------

Gdańsk, A.D. 20 stycznia 2016

Mości Panowie, piszę do Waszmości gdy śniegi na polach jeszcze zalegają.

Gore!

Nasza najdroższa Rzeczpospolita bohaterstwa i pomocy potrzebuje, zatem jakżem Hetman Koronny, na upalne lato wzywam Waszmości do stawienia się w mym zamku Bierzgłowskim, by ćwiczeniom wszelakim się podać z rzemiosła wojennego ale i z duchowego.
Wszak czas jeszcze jest długi do spotkania Waszmości, ale czas ten do przygotowań warto wykorzystać by tężyznę i ducha ćwiczyć, a co najważniejsze z Żonami wszystko w spokoju i powadze ustalić, by czas dla Niej i Waszmościów odpowiedni był!

Zapraszam na Zamek Bierzgłowski by Husarskie Skrzydła zdobywać w dniach 19-23 lipiec A.D. 2016.
Komnaty dla Waszmości są już przygotowane i owego dnia 19 lipca spotkanie rycerstwa ucztą rozpoczniemy na zamku a komnaty opuścimy 23 lipca przed Dniem Pańskim skosztowawszy jeszcze śniadania zamkowego.

O dutkach kilka słów jeszcze, czyli sprawy dotyczące sakiewek Waszmości! Za pobyt na zamku i nocleg w komnatach szlacheckich to z sakiewki Waszmościowie muszą wyjąć 380 dukatów złotych od osoby, a za pobyt w urokliwych koszarach wojskowych 320 dukatów złotych od osoby Waszmoście potrzebować będą.

Kto z Waszmości z żoną ustali już szczegóły i potrzebną zgodę na udział uzyska, to proszę by do listy znakomitej się dopisał na stronie www.wyprawa.edu.pl gdzie i owy formularz się znajduje.

Oddany Waszmościom

Grzegorz

hetman koronny

-----------------------------------------------

Turniej Rycerski A.D 2015 (W Ojców i Synów 20-24 VII 2015)


Chwała Bohaterom 1944 (W Ojców i Synów 2014)

Tajemnicza Przygoda (Wyprawa Ojców i Synów 2013)

Odyseja Kosmiczna (Wyprawa Ojców i Synów 2012)

a

a

a


a

a

a

a

a

a


a

a

a

a


a

a

a

a

a

aa

a

a

a

a