Plany lekcji

Plany lekcji obowiązujące w roku szkolnym 2021/2022

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym tygodniowym rozkładem zajęć

Konsultacje przedmiotowe dla rodziców 2021/2022

Zapraszamy na konsultacje z nauczycielami Fregaty Szkoły Podstawowej dla Chłopców. W każdym pierwszym tygodniu miesiąca, można porozmawiać z nauczycielami przedmiotów o mocnych i słabych stronach Waszych dzieci. Warto skorzystać z tej możliwości i dowiedzieć się, np. jak można pomóc synowi w nauce? To także okazja, aby zastanowić się nad sposobami rozwoju talentu. Może Wasz syn ma zdolności, których nauczyciele jeszcze nie odkryli?

Konsultacje z nauczycielami przedmiotów mają być kolejnym narzędziem edukacji zróżnicowanej w naszej szkole. Przychodźcie, jeżeli niskie oceny będą niepokoić. Spotkajmy się, jeżeli uważacie, że syn ma talent do jakiegoś przedmiotu i potrzebuje dodatkowych zadań na lekcji lub w domu.

Prosimy o informację poprzez dziennik elektroniczny, co najmniej 24h przed terminem, w celu właściwego przygotowania się i rezerwacji miejsca.

Wkrótce opublikujemy aktualny plan konsultacji