Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Chłopców

Buduj szkołę razem z nami

WSPOMÓŻ NAS I ZRÓŻNICOWANĄ EDUKACJĘ DLA DZIECI

Szkoła podstawowa dla chłopców Fregata powstała z inicjatywy grupy rodziców, dla których głównym celem w życiu jest dobre wychowanie naszych dzieci! Uważamy, że to właśnie one są najważniejsze na świecie!
Różnimy się wiekiem, stażem małżeńskim, liczbą dzieci, wykonywanymi zawodami, ale łączy nas jeden cel. Cały czas uczymy się, jak dobrze wychowywać - czytamy, patrzymy jak robią to inni, uczestniczyliśmy w kursach dla rodziców. Chcemy też dzielić się tym wszystkim, co osiągnęliśmy. Wszystko to robimy charytatywnie i dlatego potrzebujemy wsparcia. Jeśli kochasz dzieci, tak jak my – prosimy WSPOMÓŻ NAS!

Jesteś w stanie wspomóc nas swoim 1% ? W swoim zeznaniu podatkowym wskaż Stowarzyszenie Kulturalne Wspierania Edukacji i Rozwoju nr KRS 0000083116

Model edukacyjny, który oferujemy dzieciom jest z założenia kosztowny: chcemy oferować najlepszy możliwy poziom edukacji połączony z tradycyjnym wychowaniem oraz osobistym doradztwem dla każdego ucznia. Nasze placówki są jednocześnie otwarte na rodziny, których sytuacja finansowa nie jest dobra. Dlatego wszystkich, którym bliskie są nasze ideały zachęcamy również do wsparcia nas wpłatami na konto bankowe Bank PKO BP nr: 82 1020 1811 0000 0002 0295 5656.