Buduj szkołę razem z nami

WSPOMÓŻ NAS I ZRÓŻNICOWANĄ EDUKACJĘ DLA DZIECI

Szkoła podstawowa dla chłopców Fregata powstała z inicjatywy grupy rodziców, dla których głównym celem w życiu jest dobre wychowanie naszych dzieci! Uważamy, że to właśnie one są najważniejsze na świecie!
Różnimy się wiekiem, stażem małżeńskim, liczbą dzieci, wykonywanymi zawodami, ale łączy nas jeden cel. Cały czas uczymy się, jak dobrze wychowywać - czytamy, patrzymy jak robią to inni, uczestniczyliśmy w kursach dla rodziców. Chcemy też dzielić się tym wszystkim, co osiągnęliśmy. Wszystko to robimy charytatywnie i dlatego potrzebujemy wsparcia. Jeśli kochasz dzieci, tak jak my – prosimy WSPOMÓŻ NAS!

Wkładamy w organizację szkoły czas, serce i energię, jednak nie poradzimy sobie finansowo:

• Potrzebujemy pieniędzy na remont i adaptację lokalu
  • Potrzebujemy też pieniędzy na szkolenie i zatrudnienie nauczycieli – ponieważ w pierwszym roku szkoła nie będzie w stanie się samofinansować.

Czy jesteś w stanie wspomóc nas swoim 1% ?

Jeśli tak, to w swoim zeznaniu podatkowym wskaż Stowarzyszenie Kulturalne Wspierania Edukacji i Rozwoju nr KRS 0000083116

Model edukacyjny, który oferujemy dzieciom jest z założenia kosztowny: chcemy oferować najlepszy możliwy poziom edukacji połączony z tradycyjnym wychowaniem oraz osobistym doradztwem dla każdego ucznia. Nasze placówki są jednocześnie otwarte na rodziny, których sytuacja finansowa jest nienajlepsza. Dlatego wszystkich, którym bliskie są nasze ideały zachęcamy również do wsparcia nas wpłatami na konto bankowe Bank BPH nr: 80 1060 0076 0000 330000643490.