Rekrutacja przebiega w następujących krokach:

I. Rodzice kontaktują się z placówką (osobiście, telefonicznie, mailowo), pobierają wniosek (wersja pdf ) o przyjęcie dziecka, a następnie doręczają wypełniony do sekretariatu szkoły.

II. W ciągu dwóch dni roboczych od złożenia wniosku kontaktuje się z Rodzicami Dyrektor placówki i umawia termin spotkania osobistego. Podczas tego spotkania przedstawiany jest model edukacyjny realizowany w naszych placówkach, oferowany program, dydaktyka i metodyka pracy, a także kultywowane w szkole wartości.

__________

Opłaty

W naszych szkołach istnieje system elastycznego czesnego, co oznacza, że opłaty są dostosowywane każdorazowo do sytuacji finansowej aplikującej rodziny. Dlatego po rozmowie z dyrektorem zostanie zorganizowane drugie spotkanie, tym razem z dyrektorem ds. ekonomicznych, na którym określą Państwo wysokość płaconego czesnego.

Podpisanie dokumentów

Podpisanie przez Rodzinę oraz Pełnomocnika Zarządu (Dyrektor placówki) umowy o świadczeniu usług w szkole podstawowej, której organem prowadzącym jest Stowarzyszenie SKWER.

We wszystkich spotkaniach uczestniczą oboje Rodzice.

Potrzebujesz więcej informacji, masz pytania? Skontaktuj się z nami

Wyrusz z nami w rejs.