Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Chłopców

17 marca 2021

Znakomite wyniki - próbny egzamin ósmoklasisty GWO i Operon

Nasi uczniowie uzyskali znakomite wyniki z próbnych egzaminów ósmoklasisty przygotowanych przez Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oraz wydawnictwo OPERON.

Na egzaminie przygotowanym przez GWO, uczniowie klasy 8K uzyskali 89% punktów. To aż o 42 punkty procentowe więcej, niż średnia województwa.

Egzamin przygotowany przez Wydawnictwo OPERON, także pokazuje bardzo dobre przygotowanie naszych uczniów do egzaminu. Z języka angielskiego ósmoklasiści uzyskali 79%, a średnia województwa 50%. Natomiast z matematyki uzyskaliśmy 66%, gdy średnia województwa to 27%!

Dziś, nasi uczniowie pisali test diagnostyczny (próbny egzamin ósmoklasisty) przygotowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną z języka polskiego. Przed nimi jutro matematyka, a w piątek język angielski.

Gratulujemy i trzymamy kciuki podczas kolejnych egzaminów, w tym tego najważniejszego - majowego.

Egzamin GWO:

Egzamin OPERONu: