24 października 2019

Próbny egzamin ósmoklasisty

W przyszłym tygodniu uczniowie klasy 8A przystąpią do próbnego egzaminu z trzech przedmiotów: języka polskiego, matematyki oraz języka angielskiego. Będzie to okazja do zweryfikowania swojej wiedzy oraz szansa na poznanie i "oswojenie" warunków, w jakich zdawany będzie państwowy egzamin ósmoklasisty.

Wtorek, 29 października, godz. 9:25 egzamin próbny z j. polskiego 120 min. lub 180 min. (wydłużony czas dla osób, które mają dostosowania).

Środa, 30 października, godz. 9:25 egzamin próbny z matematyki 100 min. lub 150 min. (wydłużony czas dla osób, które mają dostosowania).

Czwartek, 31 października, godz. 9:25 egzamin próbny z j. angielskiego 90 min. lub 135 min. (wydłużony czas dla osób, które mają dostosowania).

Uczniowie mogą mieć na biurku czarny długopis, linijka (tylko na matematyce), ew. wodę w przezroczystej butelce o pojemności maks. 0,5 l.

Próbny egzamin ósmoklasisty odbędzie się w sali do psychomotoryki 114.