06 grudnia 2019

Prezenty od serca - Adwent 2019

Nasi uczniowie mają otwarte serca na potrzeby drugiego człowieka. Jesteśmy z nich dumni. Dumni mogą być ich rodzice, bo zaszczepili wartości, które teraz procentują.

Klasa 4M zakończyła dziś zbiórkę na rzecz kolegi z klasy 1S, którego dom spłonął a on z czworgiem rodzeństwa utracił dach nad głową, wraz z ubraniami i zabawkami. W przyszłym tygodniu uczniowie klasy 7K, będą zbierać pieniądze na rzecz tej naszej regatowej rodziny, bo potrzeby są ogromne.

Uczniowie klasy 7K i 8A, dziś i jutro, biorą udział w akcji Caritasu ,,TAK, pomagam!'' polegającej na zbiórce żywności w supermarkecie LIDL, we Wrzeszczu.

Klasa 8A przez cały rok szkolny czyta książki przedszkolakom, z sąsiadującej z nami samorządowej placówki opiekuńczej.

Klasa 6P w listopadzie przeprowadziła szkolną kwestę na leczenie dziecka, które urodziło się bez kości strzałkowej.

Na zdjęciu klasa 4M z wychowawcą, panem Mariuszem Wałęgą.