Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Chłopców

03 września 2019

PłyńMY z Fregatą - Motławą pod prąd, do ujścia Raduni

Wraz z nowym rokiem szkolnym zmieniamy nieco formułę naszych, fregatowych spacerów. Wciąż dostępne dla wszystkich chętnych, wciąż rodzinne, ale aby ułatwić Wam planowanie zaprojektowaliśmy wszystkie trasy nadchodzącego sezonu już teraz!

Szanowni Wyprawowicze,

zarówno zaprawionych w bojach piechurów, jak i tych co chcieliby, ale nie wiedzą jak, zapraszamy na pierwszą w tym roku fregatową wyprawę z cyklu ChodżMY z Fregatą - tradycyjne już - wrześniowe kajaki. Spotykamy się 8 wrześnie, szczegółowe informacje znajdziecie w naszym biuletynie, Bulaju, który od tej pory stanie się głównym kanałem informowania o kolejnych wyprawach.

W tym artykule, http://bulaj.fregata.edu.pl/2019/08/05/chodzmy-z-fregata-plany-na-sezon-2018-2019/, znajdziecie wszystkie plany na nadchodzący sezon. Jak tylko krystalizować będą się szczegóły kolejnych eskapad, na liście pojawią się linki do osobnych artykułów zawierających szczegóły wyprawy. Tak też jest z wrześniowym wypadem - zaproszenie, wraz ze szczegółami planowanej trasy znajdziecie w tym wpisie http://bulaj.fregata.edu.pl/2019/08/31/plynmy-z-fregata-motlawa-do-ujscia-raduni