Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Chłopców

12 marca 2020

Mamy leauretów Olimpiady Zadań Logicznych

Uczniowie Fregaty wśród laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych! Pośród blisko 870 uczestników dyplomy laureata uzyskało pięciu naszych uczniów. Tytus i Józef z klasy 3D zajęli wspólnie 10 miejsce. Kolejne zajęli: 12 - Jan z 3D, miejsce 13 - Leon z klasy 2S, a miejsce 15 zajął Stanisław z klasy 3D. Gratulujemy naszym laureatom.

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych przeprowadzona była na podstawie przesłanych gotowych materiałów konkursowych w dniu 10 stycznia. Jej celem jest rozwój i doskonalenie logicznego oraz kreatywnego myślenia, które powinno być rozwijane od najmłodszych lat. Olimpiada nie wymaga przygotowania matematycznego a jedynie sprawnego i analitycznego rozwiązywania łamigłówek i zadań.