12 marca 2020

Mamy leauretów Olimpiady Zadań Logicznych

Uczniowie Fregaty wśród laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Zadań Logicznych! Pośród blisko 870 uczestników dyplomy laureata uzyskało pięciu naszych uczniów. Tytus i Józef z klasy 3D zajęli wspólnie 10 miejsce. Kolejne zajęli: 12 - Jan z 3D, miejsce 13 - Leon z klasy 2S, a miejsce 15 zajął Stanisław z klasy 3D. Gratulujemy naszym laureatom.

Ogólnopolska Olimpiada Zadań Logicznych przeprowadzona była na podstawie przesłanych gotowych materiałów konkursowych w dniu 10 stycznia. Jej celem jest rozwój i doskonalenie logicznego oraz kreatywnego myślenia, które powinno być rozwijane od najmłodszych lat. Olimpiada nie wymaga przygotowania matematycznego a jedynie sprawnego i analitycznego rozwiązywania łamigłówek i zadań.