Fregata

Fregata
Niepubliczna Szkoła Podstawowa
dla Chłopców

02 czerwca 2020

Jak wychować dziecko na dobrego człowieka? - wykład Jacka Pulikowskiego

Już 5 czerwca zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wykład Myśli Jacka Pulikowskiego: "Jak wychować dziecko na dobrego człowieka?”

Piątek: 5 czerwca 2020, godz. 18:00

Prelegent:
Jacek Pulikowski jest szczęśliwym mężem Jadwigi (od 1976 roku) i ojcem Marii, Jana i Urszuli, a od niedawna również teściem Marty i Artura. Od wielu lat zaangażowany w działalność Duszpasterstwa Rodzin i Poradnictwo Rodzinne. Jest wspólnie z przyjaciółmi założycielem i wieloletnim Prezesem Stowarzyszenia Rodzin Katolickich Archidiecezji Poznańskiej. Przez dwie kadencje był świeckim audytorem Rady do spraw Rodziny Episkopatu Polski. Autor poczytnych książek i artykułów w licznych czasopismach katolickich, oraz uczestnik audycji radiowych i telewizyjnych na tematy rodzinne (miłość, czystość, płciowość, ojcostwo, rodzicielstwo). Wszystkie jego książki wielokrotnie wznawiano w wielotysięcznych nakładach, a niektóre przetłumaczono na języki obce (Angielski, rosyjski, łotewski, litewski, białoruski). Nagrodzony nagrodą wydawców katolickich Feniks za kilka książek w serii: Jak wygrać… Popularny mówca spotykający się z młodzieżą, narzeczonymi, małżeństwami, nauczycielami, kapłanami i… teściami

Zawodowo: dr inż. Jacek Pulikowski jest nauczycielem akademickim na uczelni technicznej – Politechnice Poznańskiej. Ponadto prowadzi zajęcia na Podyplomowym Studium Rodziny na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Link do spotkania na platformie meet.jit.si
https://bit.ly/Jacek_Pulikowski
Po wykładzie zapraszamy na ciąg dalszy - spotkanie z Dyrektorami placówek Fregaty, gdzie opowiemy w jaki sposób wdrażamy myśli Pana Jacka Pulikowskiego we Fregacie.

ZAPRASZAMY!